tr+90 212 886 66 20 info@pektas.com.tr
tr+90 212 886 66 20 info@pektas.com.tr

Çok Katlı Hafif Yük Mezzanin Raf Sistemi

Çok Katlı Hafif Yük Mezzanin Raf Sistemi

 Çok Katlı Hafif Yük Mezanin Raf Sistemi depolama alanını büyütmek için, asma katlarla, mevcut binalarınıza ekstra kat alanı oluşturularak, binayı genişletmeye veya yeni bina yapmaya gerek kalmamaktadır.  40 yıldan daha uzun yıllara dayalı tecrübesiyle Pektaş, sizlere kendi üretmekte olduğu ürünlerle eksiksiz bir sistem oluşturur ve tek bir tedarikçiden en iyi çözümü sunar.

Pektaş’ın Çok Katlı Mezanin sistemi, yürüyüş yolları, aydınlatma, havalandırma ve yangın emniyeti bakımından özel tasarlanmış, delikli metallerle yapılan bir sistemdir.

Sistemin uygun yerlerine yük asansörü ilave edilerek malzeme stok ve sevki daha çabuk ve sağlıklı hale getirilebilmektedir.

Avantajları:

  • Mevcut kullanılabilir alanı ikiye hatta üçe katlayarak, deponun dikey alanını kullanıma açar.
  • Mevcut binanızda ekstra kat alanı oluşturur.
  • Binayı genişletmeye veya yeni bina yapmaya gerek kalmadan, uygun maliyetli genişleme imkanı sunar.
  • Kurulumu hızlı, temiz ve sağlamdır.
  • Farklı ebatlar ve döşeme tipleriyle işinize özel tasarlanabilir.
  • Yürüyüş yolları, aydınlatma, havalandırma ve yangın emniyeti mevcuttur.
  • Korkuluklarla çevrili platformlar, depolama, geri alma ve yürüme için iş güvenliği açısından güvenli bir alan yaratır.

Mezzanin Raf Sistemleri

Pektaş’ın Çok Katlı (Mezanin) raf sistemleri, mevcut kullanılabilir alanın ikiye veya üçe katlanarak, depodaki dikey alanın en optimal şekilde kullanılabilmesini sağlayan sistemlerdendir. Binasını genişletmeden veya yeni bina yapmadan asma katlarla depolama alanını büyütmek isteyenler için, en uygun maliyetli imkanı arayanlar için çok uygundur.