Depolama Çözümleri

Pektaş, her türlü raflama sistemlerini 1980 yılından beri üretmektedir. 40 yıldan beri süren titiz çalışmalar sonucunda her türlü sektöre, ihtiyaçları doğrultusunda cevap verecek raf çeşitlerini üreten Pektaş, yüzlerce kuruluşa bu hizmetleri verirken büyük beğeni ve takdir toplamıştır.

Pektaş sadece raflama sistemleri üretmekle kalmaz, ihtiyaç sahiplerine depoların kodlanmasıyla, ürünlerin etiketlendirilmesiyle, stoklama usülleriyle, lojistik hareketlerle ve otomasyonla ilgili bilgiler sunar, danışmanlık hizmetleri verir.

Pektaş’a müracaat eden ihtiyaç sahipleri, Pektaş’ın uzman mühendis kadroları tarafından depolama ve lojistik konularında A’dan Z’ye ayrıntılı olarak bilgilendirilir ve depolama ve lojistik ihtiyaçları, tamamen yerli üretim ile en iyi şekilde karşılanır.

Depolama Sistemleri

Pektaş, her türlü depolama ihtiyacına cevap verecek bilgi birikim ve ürün çeşitliliğine sahiptir. Gelişen dünya teknolojisini yakından takip eden Pektaş ürünlerine her geçen gün yenilerini ilave etmektedir. Araştırma Geliştirme (AR-GE) departmanımız bu konuda çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Depolama Çözümleri
Depolama Çözümleri
Depolama Çözümleri