tr+90 212 886 66 20 info@pektas.com.tr
tr+90 212 886 66 20 info@pektas.com.tr

Kurumsal

Müşteri Anlayışı

Depo sistemlerini, dürüst, güvenilir, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta yapmak.

Takım Çalışması

Akıllı depo, otomasyon,mekik ve raf sistemlerini alanında tecrübeli ve profesyonel takımımızla tasarlayıp, üretmekteyiz..

Etik Duruşumuz

Şirketimiz önce insan ilkesi, iş sağlık ve güvenliği, kalite kontrolü ve standartlara önem vermektedir. Ayrıca daima gelişim ve ileriye dönük faaliyetlerdedir.

Zamanında Teslim

Doğru planlama, profesyonel ve şirket ilkelerine bağlı takım arkadaşlarıyla, tüm siparişler zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim edilir.

Pektaş Raf Sistemleri

Lojistik ve sanayi sektörü için özel tasarımlı depo rafları ve anahtar teslimi otomasyon sistemleri üretimi alanında faaliyet gösteren Pektaş, 1977 yılında İstanbul’da kurulmuş, 1980’den beri raf sistemleri üretimi yapmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine özel, yenilikçi çözümler sunarak, kısa sürede sektörde lider konuma gelmiş olan, sektörün en eski firmalarından birisidir. Sahipleri de mühendis olan ve kurulduğu günden beri,mühendislik hesaplarıyla yaptığı ürünlerinin kalitesine son derece özen gösteren Pektaş, AR/GE çalışmalarıyla, kendi geliştirdiği yenilikçi Depo ve Lojistik Çözümlerini üreterek, uzun yıllardır sektöre yön vermekte ve lider pozisyonunu haklı olarak korumaya devam etmektedir.

7500 m2 kapalı alan üzerine kurulu büyük ve modern üretim tesislerinde, yüksek üretim hızı ile ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartlarında kaliteli üretim yapmaktadır. 

Pektaş çalışmalarında, kalitesinden ödün vermemeyi temel prensip edinmiştir. İlk günden itibaren tüm faaliyetlerinde gösterdiği titizlik ve ciddiyeti, uzman ve kaliteli çalışanları ile Pektaş, bugünkü konumuna ulaşmıştır.