Sipariş Hazırlama

Firmalar, ürün geliştirip üreterek ve satış miktarlarını arttırmak için yoğun çaba harcıyorlar. Bununla birlikte, artan rekabet ve müşteri beklentilerinin artması karşısında, alınan siparişlerin, müşterinin taleplerine göre özelleştirilmesi, doğru, ve güvenilir bir şekilde hazırlanarak zamanında gönderilmesi, rekabette büyük bir önem kazanmakta ve bu nedenle de gittikçe daha karmaşık bir hal almaktadır. Malzemelerin toplanması ve paketlenme şekli, her siparişe özel farklı işlemler gerektirebilmektedir. Sipariş hazırlama bundan ibaretdir.

Pektaş, 40 yıllık tecrübesiyle lojistik aşamasında, aldığınız siparişlerin doğru, güvenilir ve zamanında ayrılmasını ve dağıtılmasını sağlar. Her türlü teknolojiyi en kaliteli şekilde sunar. Pektaş, Lojistik yöneticilerinin, bir taraftan dağıtım ağlarının güvenilirlik ve verimliliğini en üst düzeye çıkartırken, diğer taraftan da nakliye ve depolama maliyetlerini de en aza indirme ihtiyaçlarını çok iyi anlamaktadır. Bunu sağlamaya yönelik en uygun çözümleri sunmaktadır. Lojistik ağının planlanması aşamasından itibaren müşterilerine danışmanlık hizmeti vermekte ve en optimal çözümlerin planlanmasından gerçekleştirmesine kadar her aşamada müşterilerine destek olmaktadır.

Gelen ve giden lojistik arasındaki uyum, zamanlama ve güvenilirlik, kapsamlı bir tedarik zinciri yönetimi stratejisi geliştirmekle olabilir. En ideal çözümler için, bizi lütfen daha planlama aşamasındayken aramaktan çekinmeyiniz.

 

sipariş-hazırlama