tr+90 212 886 66 20 info@pektas.com.tr
tr+90 212 886 66 20 info@pektas.com.tr

Tedarik Lojistiği ve Malzeme Girişi

Tedarik Lojistiği ve Malzeme Girişi

Inbound lojistik, diğer bir deyişle Tedarik lojistiği ve Malzeme Girişi  işletmeye giren ürünlerin taşınması, depolanması ve kullanılacakları yere teslimi anlamına gelmektedir. Giren ve giden ürünlerin lojistiği, tedarik zinciri yönetimi altında birleştirilir.

Pektaş, 40 yıllık tecrübesiyle, Lojistik yöneticilerinin, bir taraftan dağıtım ağlarının güvenilirlik ve verimliliğini en üst düzeye çıkartır. Nakliye ve depolama maliyetlerini de en aza indirme ihtiyaçlarını çok iyi anlamakta ve bunu sağlamaya yönelik en uygun çözümleri sunmaktadır. Lojistik ağının planlanması aşamasından itibaren müşterilerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca en optimal çözümlerin planlanmasından gerçekleştirmesine kadar her aşamada müşterilerine destek olmaktadır.

Gelen ve giden lojistik arasındaki uyum, zamanlama ve güvenilirlik, kapsamlı bir tedarik zinciri yönetimi stratejisi geliştirmekle olabilir. En ideal çözümler için, bizi lütfen daha planlama aşamasındayken aramaktan çekinmeyiniz.

Tedarik Lojistiği

Pektaş, piyasada bilinen ve bilinmeyen her türlü manuel çözümlerden, konveyör sistemlerine, otomatik shuttle sistemlerden ve robotik çözümlere ve yazılımlara kadar firmanızın her türlü Tedarik Lojistiği ihtiyaçlarını en uygun ve en hesaplı şekilde nasıl çözebileceğiniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Tedarik_lojistigi