tr+90 212 886 66 20 info@pektas.com.tr
tr+90 212 886 66 20 info@pektas.com.tr

Yazılım ve Otomasyon

Lojistik Yönetim Yazılımı
Lojistik Yönetim Yazılımı, depo yönetimi ve malzeme akış kontrolü için iki ayrı temel uygulamadan oluşan entegre bir yazılımdır.

Depo yönetim süreçleri için tüm ihtiyaçlara cevap veren WMS ile depo içerisindeki malzeme akış süreçleri üzerinde tam kontrol sağlayan MFC birbirleriyle paralel ve hatasız olarak çalışacak şekilde ortak bir mimari üzerine kurulmuştur.

WMS tarafı tüm depo süreçleri için gerekli işlevleri sağlarken, yazılımın ERP gibi üst sistemler ile de entegre olmasını sağlayan arayüzleri içerir. Yazılımın bir diğer ayağı olan MFC ise depo içerisindeki malzeme akışını kontrol ederken PLC temelli tüm saha cihazları ile entegrasyonu sağlayan arayüzleri içerir.

Lojistik Yönetim Yazılımı ile işleminizin üst seviye iş süreçlerini , alt seviye fiziksel süreçler ile kolayca entegre edebilir ve tüm verileriniz ile fiziksel süreçleriniz arasında anlık hatasız ve esnek bir entegrasyon sağlarsınız.

Temel Depo İşlevleri

Saha cihazları
Malzeme konum bilgisi
Malzeme giriş süreci
Malzeme çıkış süreci
Giriş kontrol ölçü sistemi
Malzeme toplama sistemi
Depo Yönetim Sistemi

Malzeme Akış Kontrol Sistemi
Depo içerisindeki tüm malzeme hareketlerinin kontrolü.
Malzeme akış hatlarındaki darboğazların oluşmadan engellenmesi.
Akıllı optimizasyon teknikleriyle dengeli ve verimli bir depo performansı.
PLC seviyesi modüler yapı ile uyumlu birebir saha iletişimi.

Yazılım ve Otomasyon

Her türlü depoyu yönetmek için ihtiyaç duyulan tüm temel ve gelişmiş işlevleri içeren modüler bir yazılımdır. Kolay kurulumu ve genişleyebilir yapısı ile ihtiyaca uygun olarak kolayca programlanabilir. Depo içerisinde kullanılan tüm yük ve konteyner tiplerine uygun tanımlamaları içerir.

software_and_otomation